Oceníme vaše schopnosti
a co neumíte, vás rádi naučíme.

Monika Damborská, manažerka HR

Koho aktuálně hledáme?

Chcete do CCV Informační systémy? Vyberte si volné pozice, které jsou aktuálně otevřeny uchazečům o práci:

Account manager – informační systémy

Tuhle židli už zahřívá někdo jiný. Přehled aktuálních volných míst najdete zde.
  • Za prvé – dodáváme legendární služby, kterými zvyšujeme zisk a spokojenost našich klientů,
  • Za druhé – poskytujeme našim zaměstnancům plnohodnotnou kariéru, profesionální satisfakci a prostor pro tvořivost, tím dosahujeme finančního úspěchu, který nám umožňuje se náležitě odměnit a růst.

Co vás čeká

  • Přímá komunikace s klientem
  • Rozvoj a podpora svěřeného portfolia klientů
  • Získávání a uzavření příležitosti se stávajícími zákazníky
  • Příprava jednání/prezentací
  • Příprava nabídek, vnitrofiremní komunikace u svěřených projektů
  • Zajištění realizace řešení, pro větší celky ve spolupráci s vedoucím projektu
  • Služební cesty po celé České republice a Slovensku

Jaké znalosti a dovednosti by jste měli mít

  • Obchodní uvažování, komunikativnost, schopnost navázat a rozvíjet vztah se zákazníkem
  • Znalost MS Office, ERP, WMS či CRM řešení alespoň na úrovni klíčového uživatele
  • Anglický jazyk – aktivně
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
Výhodou bude, pokud budete mít
  • Znalost ERP Microsoft Dynamics NAV, Microsoft Dynamics CRM
  • Praxi v oboru IT a obchodu

Co vám můžeme nabídnout

  • Plat 25.000 – 35.000 tis. dle zkušeností
  • Firemní benefity
  • Kancelář v centru Brna
  • Možnost osobního i profesního rozvoje
  • Mobilní telefon a notebook

Místo práce: Kopečná 10, Brno
Nástup: ihned, dohodou

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete nám své CV na e-mailovou adresu monika.damborska@ccv.cz.

Máte zájem o tuto pozici?

Máte zájem o práci v CCV Informační systémy?

V případě zájmu nám své životopisy posílejte na kontakt:

Monika Damborská, manažerka HR, e-mail: monika.damborska@ccv.cz

Budeme vás kontaktovat.

Projekt

Komplexní podnikové vzdělávání ve společnosti CCV, s. r. o.

je spolufinancován Evropskou unií.

Hlavním cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností zaměstnanců žadatele a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávané pracovní činnosti.