Oceníme vaše schopnosti
a co neumíte, vás rádi naučíme.

Monika Damborská, manažerka HR

Koho aktuálně hledáme?

Chcete do CCV Informační systémy? Vyberte si volné pozice, které jsou aktuálně otevřeny uchazečům o práci:

Java programátor

Hledáme schopného programátora a kolegu do opavského týmu, který nám pomůže s vývojem nových cloudových služeb v oblasti elektronického obchodování (elektronická fakturace, zalistování ...) a s dalším rozvojem úspěšného řešení pro elektronickou výměnu dokumentů

Náplň práce:

  • Řešení pokročilých technologických úkolů v oblasti JAVA a J2EE vývoje (zaměřených na obchodní aplikace, B2B, B2C)
  • Vývoj vícevrstvých webových cloudových aplikací
  • Analýza a návrh B2B systému
  • Pracovníkovi bude ponechána dostatečná volnost pro realizaci svých vlastních postupů a přístupů, při dodržení firemních pravidel

Požadujeme:

  • VŠ, příp. SŠ vzdělání s praxí alespoň 2 roky na pozici programátora Java / J2EE
  • Pokročilou znalost Spring, ORM (Hibernate/JPA), SQL (Oracle výhodou)
  • Znalost alespoň jednoho webového frameworku
  • Alespoň částečná znalost Maven, REST, XML, HTML/CSS
  • Znalost AJ alespoň na úrovni čtení technické dokumentace

Nabízíme:

  • Možnost řešit zajímavé úlohy s nejmodernějšími technologiemi
  • Možnost dalšího sebevzdělání a prostor pro inovace a výzkum
  • Volná pracovní doba a sickdays
  • Neformální prostředí
  • Další benefity (jazyková školení, placený internet z domu, stravenky ...)

Místo výkonu práce: Opava

Termín nástupu: Ihned, dohodou

Máte zájem o tuto pozici?

Máte zájem o práci v CCV Informační systémy?

V případě zájmu nám své životopisy posílejte na kontakt:

Monika Damborská, manažerka HR, e-mail: monika.damborska@ccv.cz

Budeme vás kontaktovat.