Oceníme vaše schopnosti
a co neumíte, vás rádi naučíme.

Monika Damborská, manažerka HR

Koho aktuálně hledáme?

Chcete do CCV Informační systémy? Vyberte si volné pozice, které jsou aktuálně otevřeny uchazečům o práci:

Obchodní konzultant pro Softwarová řešení

Jsme ryze český softwarehouse, kde není nový zaměstnanec jenom další kus flákoty do mlýnku na maso. Chceme, aby nás práce bavila, a nechodili jsme si ji do kanceláře jenom „odsedět“. V tom duchu i stavíme firemní kulturu, která u nás znamená především otevřené prostředí, kde je každý ochotný „si říct“ anebo naopak vyslechnout toho druhého. Díky tomu již přes dvacet let rosteme na rychle se vyvíjejícím trhu IT.

Náplň práce:

  • budování partnerských vztahů s novými zákazníky + rozšiřování prodeje u stávajících zákazníků
  • telefonické a osobní oslovení zákazníků
  • příprava a prezentace řešení
  • příprava nabídek, kalkulací, smluv
  • koordinace realizačního týmu
  • drobná konfigurace IS u zákazníka

Požadujeme:

  • předchozí praxe v obchodě výhodou
  • aktivní přístup k navazování vztahů se zákazníky
  • výborné komunikační a prezentační schopnosti
  • reprezentativní vystupování
  • znalost prostředí IT
  • řidičský průkaz sk. B

Jste-li mladá/ý a bez zkušeností, láká Vás obchod a nové výzvy, neváhejte nám zaslat svůj životopis, jsme připraveni Vás zaučit.

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání u předního dodavatele IS – zázemí 20ti leté tradice
  • motivační finanční ohodnocení (fix + provizní složka)
  • možnost seberealizace – přispění svými nápady k rozvoji produktu
  • služební telefon, notebook
  • stravenky, firemní angličtina, školení (soft+hard skills)
  • propracovaný systém benefitů

Místo výkonu práce: Opava

Termín nástupu: Ihned, dohodou

Máte zájem o tuto pozici?

Máte zájem o práci v CCV Informační systémy?

V případě zájmu nám své životopisy posílejte na kontakt:

Monika Damborská, manažerka HR, e-mail: monika.damborska@ccv.cz

Budeme vás kontaktovat.