Oceníme vaše schopnosti
a co neumíte, vás rádi naučíme.

Monika Damborská, manažerka HR

Koho aktuálně hledáme?

Chcete do CCV Informační systémy? Vyberte si volné pozice, které jsou aktuálně otevřeny uchazečům o práci:

Pracovník zákaznické podpory / Konzultant

Hledáte-li technickou pozici a nevadí vám komunikace s klienty, máme pro vás pozici pracovníka zákaznické podpory a konzultanta.

Náplň práce:

  • příjem, evidence a řešení zákaznických požadavků
  • komunikace se zákazníkem
  • dohled na běh webových aplikací

Požadavky na kandidáta/ku:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání, vhodné i pro absolventy
  • příjemný hlas a vystupování, samostatnost a aktivní přístup k řešení
  • schopnost analýzy souvislostí, příčin a následků
  • empatie a trpělivost
  • práce s PC na více než uživatelské úrovni (internet, office)
  • všeobecná znalost informačních technologií
  • výhodou je angličtina na komunikativní úrovni (slovem i písmem)
  • výhodou je znalost ERP systému a firemních procesů v obchodních firmách
  • chuť učit se nové věci
  • vítaný řidičský průkaz sk.B

Nabízíme:

  • Zázemí úspěšné domácí IT společnostiPráci s nejmodernějšími informačními technologiemi
  • Podporu dalšího vzdělávání včetně jazykových školení
  • Další benefity dle odpracovaných let u společnosti (příspěvek na internet z domu, příspěvek na penzijní připojištění atd.)
  • Přátelský kolektiv

Místo výkonu práce: Opava

Termín nástupu: Ihned, dohodou

Máte zájem o tuto pozici?

Máte zájem o práci v CCV Informační systémy?

V případě zájmu nám své životopisy posílejte na kontakt:

Monika Damborská, manažerka HR, e-mail: monika.damborska@ccv.cz

Budeme vás kontaktovat.