Oceníme vaše schopnosti
a co neumíte, vás rádi naučíme.

Monika Damborská, manažerka HR

Koho aktuálně hledáme?

Chcete do CCV Informační systémy? Vyberte si volné pozice, které jsou aktuálně otevřeny uchazečům o práci:

Programátor / Analytik (C#, Java, SQL)

Tuhle židli už zahřívá někdo jiný. Přehled aktuálních volných míst najdete zde.

Náplň práce:

  • vývoj a údržba vícevrstvých aplikací
  • zpracování a implementace nových požadavků
  • aktualizace a tvorba dokumentace

Práce na této pozici umožňuje dostatečnou volnost pro realizaci vlastních postupů a ověřených přístupů při dodržení pravidel týmové práce a agilních vývojových metodik.

Výhodou pro uchazeče bude:

  • velmi dobrá znalost C# .NET (JSP, Servlety atd.)
  • velmi dobrá znalost Java/J2EE technologií (JSP, Servlety atd.)
  • dobrá znalost práce s MVC, Web Services, AJAX (výhodou jQuery), Spring, Maven, Hibernate, Ibatis
  • základní znalost DB technologií (Oracle, MS SQL)
  • základní znalost HTML, XML/XSL
  • výhodou zkušenost s programováním na platformě .NET
  • schopnost multitaskingu, pečlivost, analytické dovednosti, aktivní přístup k práci, schopnost týmové práce
  • VŠ, příp. SŠ vzdělání, vhodné i pro absolventy

Nabízíme:

  • dobré platové ohodnocení
  • stravenky, výuku angličtiny a další plán školení v rámci osobního rozvoje
  • využití programu firemních benefitů po zapracování (příspěvek na internet z domu, apod.)

Místo výkonu práce: Kopečná 10, Brno

Termín nástupu: Ihned, dohodou

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete dané požadavky, zašlete nám své CV na e-mailovou adresu sekretariátu monika.damborska@ccv.cz.

Máte zájem o tuto pozici?

Máte zájem o práci v CCV Informační systémy?

V případě zájmu nám své životopisy posílejte na kontakt:

Monika Damborská, manažerka HR, e-mail: monika.damborska@ccv.cz

Budeme vás kontaktovat.