Oceníme vaše schopnosti
a co neumíte, vás rádi naučíme.

Monika Damborská, manažerka HR

Koho aktuálně hledáme?

Chcete do CCV Informační systémy? Vyberte si volné pozice, které jsou aktuálně otevřeny uchazečům o práci:

Programátor infomačního systému Microsoft Dynamics

Chceš se podílet na zavádění informačního systému (ERP, CRM) do firem? Microsoft Dynamics používá přes 100 tisíc společností na celém světě. Hledáme spolehlivého, šikovného a samostatného programátora, který pomůže tohle číslo třeba zdvojnásobit.

Popis pracovní pozice

ERP systém je kostra, která pomáhá držet firmu pohromadě. Programátor zpracovává požadavky na vývoj takového informačního systému. Pracuje s databázemi a upravuje datový model. Na základě zadání přidává do systému požadovanou funkcionalitu. Upravuje tiskové sestavy a modifikuje systém podle přání zákazníka.

Náplň práce:

  • Vývoj IS nabízející individuální řešení dle potřeb zákazníka
  • Programování v Microsoft Dynamics NAV, MSSQL
  • Tvorba dokumentace
  • Instalace a nastavení systémů
  • Práce s datovým modelem
  • Řešení a oprava chyb

Požadavky:

  • Ochota učit se novým věcem (databázový model, procesy zákazníků, čtení a porozumění programovému kódu)
  • Zájem o informační technologie
  • Komunikativnost
  • Samostatnost
  • Schopnost systematické, analytické práce
  • Profesionální přístup a prozákaznická orientace
  • Číst technickou dokumentaci a komunikovat v anglickém jazyce
  • Pozice je vhodná pro absolventy, a nabízíme také spolupráci studentům posledních ročníků.

Nabízíme:

  • Dynamicky se rozvíjející tým (to ale neznamená, že jsme na trhu půl roku :-)
  • Rozmanitou práci na zajímavých projektech (o přepisování dat z Excelu určitě nejde)
  • Možnost osobního i profesního rozvoje (a praxi ti škola nenahradí)
  • Odpovídající platové ohodnocení (na to se můžeš zeptat při pohovoru)

Preferujeme kandidáty:

  • s vysokoškolským vzděláním v ekonomii nebo IT
  • se zkušeností s Microsoft Dynamics CRM, NAV nebo jinými podnikovými systémy
  • s praxí při vývoji softwaru
  • s orientací v podnikových procesech obchodu, marketingu a služeb

Místo výkonu práce: Kopečná 10, Brno

Termín nástupu: možný ihned

Máte zájem o tuto pozici?

Máte zájem o práci v CCV Informační systémy?

V případě zájmu nám své životopisy posílejte na kontakt:

Monika Damborská, manažerka HR, e-mail: monika.damborska@ccv.cz

Budeme vás kontaktovat.

Projekt

Komplexní podnikové vzdělávání ve společnosti CCV, s. r. o.

je spolufinancován Evropskou unií.

Hlavním cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností zaměstnanců žadatele a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávané pracovní činnosti.