Slovlog ve znamení změn v logistice

30.10.2018

Jak zachytit trendy progresivních změn v supply chain managementu? Největší slovenská logistická konference Slovlog se uskuteční 22. listopadu v Bratislavě právě s podtitulem „Čas na změnu“.

Partnerem 12. ročníku kongresu je CCV Informační systémy. V samotném programu má své zastoupení vystoupením Tomáše Kormaňáka, produktového manažera LOKIA WMS, který se představí v závěrečné panelové diskusi „Bez WMS to nepůjde“ na téma nejnovějších trendů řízení skladů s pomocí WMS.

Na dvě stovky logistických odborníků čeká v bratislavském Radisson Blu Carlton Hotelu devítihodinový odborný program >>> více na slovlog.sk <<< Rádi pro vás případně zajistíme registraci s volným vstupem.

Chcete-li účast na kongresu spojit s možností osobní konzultace vašich logistických potřeb v řízení skladů nebo zavedení či rozvoje elektronické výměny dokladů (EDI, e-fakturace), využijte možnost sjednat si schůzku ve speed-datingové sekci kongresu nebo můžete naše konzultanty na EDI nebo WMS oslovit jen tak u kávy. #casnazmenu

Zajímalo by to i kolegy nebo šéfa? Jednoduše s nimi článek sdílejte.